Kraków - Bielsko-Biala - Cieszyn - Wisla do 27-06-2020 - lajkonikbus_pl

Przejdź do treści

Menu główne:

Rozkłady jazdy
Poniżej kursy w okresie pandemii.
Rozkład jazdy w okresie pandemii ważny od 25.05.2020 do 27.06.2020
Kursy z Krakowa do:
Bielska-Białej * Cieszyna * Wisły
Kolorem czerwonym oznaczono kursy na trasie:
Kraków - Tychy - Bielsko-Biała - Cieszyn

Kolorem zielonym oznaczono kursy na trasie:
Kraków - Tychy - Bielsko-Biała - Skoczów - Ustroń - Wisła
Dni kursowania
1-7
1-7
1-7
1-7
1-7
1-7
1-7
1-7
1-7
dddad,n,
aa,n
a,n
a,n,
Kraków, MDA
dolna płyta st. nr:
D15
D15
D15
D3
D14
D15
D14
D17
D14
06:0007:0008:3011:00
11:55
13:3016:4517:4518:30
TYCHY
P/O
07:10
08:10
09:40
12:10
13:05
14:40
17:55
18:55
19:40
BIELSKO-BIAŁA DA.
P
07:50
08:55
10:20
12:50
13:50
15:20
18:35
19:40
20:20
O
07:55
09:00
10:25
12:55
13:55
15:25
18:40
19:45
20:25
CIESZYN
P/O
08:23
-
10:53
13:23
-
15:53
19:08
-
20:53
CIESZYN DA
P
08:25
-
10:55
13:25
-
15:55
19:10
-
20:55
SKOCZÓW  DA
P/O

09:23


14:18


20:08
USTROŃ Cieszyńska
P/O

09:35


14:30


20:20
USTROŃ 3 Maja
P/O

09:37


14:32


20:22
WISŁA DA
P

09:50


14:45


20:35
LEGENDA: a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII; d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.XII i 26.XII;  n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24.XII i 31.XII; 1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli; 5 - Kursuje w piątek; 7 - Kursuje w niedzielę; F - nie kursuje w lipcu i sierpniu; O - planowana godzina odjazdu; P/O - planowana godzina przyjazdu i odjazdu; P - planowana godzina przyjazdu; UWAGA - Przystanki pośrednie są przystankami na żądanie. Podane godziny na przystankach pośrednich mogą ulec zmianie ze względu  na złe warunki panujące na trasie. Numery stanowisk odjazdowych z Dworców Autobusowych dostępne w informacjach na Dworcach Autobusowych lub na stronie www.lajkonikbus.pl. Numer stanowiska odjazdowego z Krakowa może ulec zmianie, zależne od decyzji Dworca MDA, informacja o numerach stanowisk odjazdowych z pozostałych Dworców Autobusowych - na tablicach ogloszeniowych na tychże Dworcach.
Rozkład jazdy w okresie pandemii ważny od 25.05.2020 do 27.06.2020
© Adam Lis 2012-2020
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego