Kraków - Bielsko-Biala - Cieszyn - Wisla - lajkonikbus_pl

Przejdź do treści

Menu główne:

Rozkłady jazdy
Rozkład jazdy w okresie pandemii ważny od 28-07-2020 r. do odwołania...
Kursy z Krakowa do: Bielska-Białej - Cieszyna - Wisły
Dni kursowania
1-7
1-7
1-7
1-7
1-7
1-7
1-7
5,6,7
1-7
1-7
1-7
1-7
1-7
ddddaa,nad,n
a,na,na,na,na,n
Kraków, MDA
dolna płyta st. nr:
D15
D15
D14
D15
D3D14D15D14D3
D14
D17
D14
D14
06:0007:0008:0509:4511:0012:0013:3015:0515:4516:4517:4518:3020:15
TYCHY
P/O
07:10
08:10
09:15
10:55
12:10
13:10
14:40
16:15
16:55
17:55
18:55
19:40
21:25
BIELSKO-BIAŁA DA.
P
07:50
08:55
09:55
11:35
12:50
13:55
15:20
17:00
17:35
18:35
19:40
20:20
22:05
O
07:55
09:00
10:00
11:40
12:55
14:00
15:25
17:05
17:40
18:40
19:45
20:25
22:10
CIESZYN
P/O
08:23
-
10:28
12:08
13:23
-
15:53
-
18:08
19:08
-
20:53
22:38
CIESZYN DA
P
08:25
-
10:30
12:10
13:25
-
15:55
-
18:10
19:10
-
20:55
22:40
SKOCZÓW  DA
P/O

09:23



14:23

17:28


20:08


USTROŃ Cieszyńska
P/O

09:35



14:35

17:40


20:20


USTROŃ 3 Maja
P/O

09:37



14:37

17:42


20:22


WISŁA DA
P

09:50



14:50

17:55


20:35


LEGENDA:  a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII; d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.XII i 26.XII;  n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24.XII oraz 31.XII;  1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli;  5 - Kursuje w piątek; 6 - Kursuje w sobotę, 7 - Kursuje w niedzielę; F - nie kursuje w lipcu i sierpniu; O - planowana godzina odjazdu; P/O - planowana godzina przyjazdu i odjazdu; P - planowana godzina przyjazdu; Kolorem czerwonym oznaczono kursy na trasie: Kraków - Tychy - Bielsko-Biała - Cieszyn, Kolorem zielonym oznaczono kursy na trasie: Kraków - Tychy - Bielsko-Biała - Skoczów - Ustroń - Wisła, UWAGA! - Wszystkie kursy przez Tychy i Bielsko-Biała. UWAGA - Przystanki pośrednie są przystankami na żądanie. Podane godziny na przystankach pośrednich mogą ulec zmianie ze względu  na złe warunki panujące na trasie. Numery stanowisk odjazdowych z Dworców Autobusowych dostępne w informacjach na Dworcach Autobusowych lub na stronie www.lajkonikbus.pl. Numer stanowiska odjazdowego z Krakowa może ulec zmianie, zależne od decyzji Dworca MDA, informacja o numerach stanowisk odjazdowych z pozostałych Dworców Autobusowych - na tablicach ogloszeniowych na tychże Dworcach.  
UWAGA! Rozkład jazdy w okresie pandemii ważny od 28.07.2020 do odwołania.
© Adam Lis 2012-2020
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego