Krakow - Oswiecim od 1 lipca 2020 - lajkonikbus_pl

Przejdź do treści

Menu główne:

Rozkłady jazdy
Poniżej kursy w okresie pandemii.
Rozkład jazdy ważny w okresie pandemii od 01.07.2020 do odwołania
Kursy z Krakowa do Oświęcimia (przez Chrzanów i Libiąż)
Kursuje od poniedziałku do niedzieli - zgodnie z legendą.
Przystanki \ Dni kursowania
bbbJbbbJb,nb,n
Odjazdy górna, płyta st. nr**:
G1G1G2G1G4G4G1G3G6G1
Kraków, MDA,ul.Bosacka 18
06:2008:0509:1010:1011:1012:3014:4515:5016:5519:05
Kraków, Plac Inwalidów*
06:24
08:09
09:14
10:14
11:14
12:34
14:49
15:54
16:59
19:09
Kraków, Czarnowiejska*
06:25
08:10
09:15
10:15
11:15
12:35
14:50
15:55
17:00
19:10
Kraków, Miast. Stud. AGH*
06:27
08:12
09:17
10:17
11:17
12:37
14:52
15:57
17:02
19:12
Kraków, Bronowice Wiadukt*
06:31
08:16
09:21
10:21
11:21
12:41
14:56
16:01
17:06
19:16
Kraków, Rondo Of. Katynia*
06:32
08:17
09:22
10:22
11:22
12:42
14:57
16:02
17:07
19:17
Chrzanów, Dw. ZK KM*
07:16
09:01
10:06
11:06
12:06
13:26
15:41
16:46
17:51
20:01
Chrzanów, Śródmieście*
07:17
09:02
10:07
11:07
12:07
13:27
15:42
16:47
17:52
20:02
Chrzanów, ZUS *
07:19
09:04
10:09
11:09
12:09
13:29
15:44
16:49
17:54
20:04
Libiąż, Orzeł(Oświęcimska)*
07:28
09:13
10:18
11:18
12:18
13:38
15:53
16:58
18:03
20:13
Libiąż, UMiG *
07:30
09:15
10:20
11:20
12:20
13:40
15:55
17:00
18:05
20:15
Libiąż, Kościół *
07:31
09:16
10:21
11:21
12:21
13:41
15:56
17:01
18:06
20:16
Oświęcim, Dw. PKP *
07:43
09:28
10:23
11:33
12:33
13:53
16:08
17:13
18:18
20:28
Oświęcim, Muz. Auschwitz
07:45
09:30
10:25
11:35
12:35
13:55
16:10
17:15
18:20
20:30
Zobacz również kursy z Oświęcimia do Krakowa (przez Libiąż i Chrzanów)
LEGENDA: b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach: 24.XII i 31.XII, J - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, Ł - nie kursuje w Wielką Sobotę i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. Rozkład jazdy ważny od 17.07.2017 do odwołania. UWAGA: Podane godziny przyjazdu i odjazdu na przystankach pośrednich i końcowych mogą ulec zmianie ze względu na złe warunki na trasie. * - Przystanki pośrednie są przystankami na żądanie.
Rozkład jazdy ważny w okresie pandemii od 01.07.2020 do odwołania
© Adam Lis 2012-2020
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego