Krakow - Oswiecim do 30 czerwca 2020 - lajkonikbus_pl

Przejdź do treści

Menu główne:

Rozkłady jazdy
Poniżej kursy w okresie pandemii.
Rozkład jazdy ważny w okresie pandemii od 04.05.2020 do 30 czerwca.
Kursy z Krakowa do Oświęcimia
(przez Chrzanów i Libiąż)
Kursuje od poniedziałku do niedzieli - zgodnie z legendą.
Przystanki \ Dni kursowania
bbbbbbb,nb,n
Odjazdy górna, płyta st. nr**:
G1G1G3G4G4G1G1G1
Kraków, MDA,ul.Bosacka 18
06:2008:0509:4011:1012:3014:4516:1519:05
Kraków, Plac Inwalidów*
06:24
08:09
09:44
11:14
12:34
14:49
16:19
19:09
Kraków, Czarnowiejska*
06:25
08:10
09:45
11:15
12:35
14:50
16:20
19:10
Kraków, Miast. Stud. AGH*
06:27
08:12
09:47
11:17
12:37
14:52
16:22
19:12
Kraków, Bronowice Wiadukt*
06:31
08:16
09:51
11:21
12:41
14:56
16:26
19:16
Kraków, Rondo Of. Katynia*
06:32
08:17
09:52
11:22
12:42
14:57
16:27
19:17
Chrzanów, Dw. ZK KM*
07:16
09:01
10:36
12:06
13:26
15:41
17:11
20:01
Chrzanów, Śródmieście*
07:17
09:02
10:37
12:07
13:27
15:42
17:12
20:02
Chrzanów, ZUS *
07:19
09:04
10:39
12:09
13:29
15:44
17:14
20:04
Libiąż, Orzeł(Oświęcimska)*
07:28
09:13
10:48
12:18
13:38
15:53
17:23
20:13
Libiąż, UMiG *
07:30
09:15
10:50
12:20
13:40
15:55
17:25
20:15
Libiąż, Kościół *
07:31
09:16
10:51
12:21
13:41
15:56
17:26
20:16
Oświęcim, Dw. PKP *
07:43
09:28
11:03
12:33
13:53
16:08
17:38
20:28
Oświęcim, Muz. Auschwitz
07:45
09:30
11:05
12:35
13:55
16:10
17:40
20:30
Zobacz również kursy z Oświęcimia do Krakowa
(przez Libiąż i Chrzanów)
LEGENDA: d - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 XII i 26 XII. b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych  oraz w dniu 25.XII,  n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach: 24.XII i 31.XII, F - nie kursuje w dniach: 1.I i 2.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach:  25.XII i 26.XII, J - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, Ł - nie kursuje w Wielką Sobotę i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. UWAGA: Podane  godziny przyjazdu  i  odjazdu na przystankach pośrednich i końcowych mogą ulec zmianie ze względu na złe warunki na trasie. * - Przystanki pośrednie są przystankami na żądanie.
Rozkład jazdy ważny w okresie pandemii od 04.05.2020 do 30 czerwca.
© Adam Lis 2012-2020
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego