Krakow - Oswiecim - lajkonikbus_pl_2021

Przejdź do treści

Menu główne:

rozkłady
UWAGA! Kurs z Krakowa do Oświęcimia:  
o godz: 15:50 realizowany będzie do 15.X | o godz: 16:15 realizowany będzie od 16.X.
Kursy z Krakowa do Oświęcimia (przez Chrzanów i Libiąż)
Przystanki \ Dni kursowania
bb
b
bbb
Kursuje
do 15.X
Kursuje
od 16.X
b,nb,n
Odjazdy górna, płyta st. nr:
G1G1
G3
G4G4G1
G3
G1
G6G1
Kraków, MDA,ul.Bosacka 18
06:2008:4009:40
11:1012:3014:4515:50
16:15
16:5519:05
Kraków, Plac Inwalidów *
06:24
08:44
09:44
11:14
12:34
14:49
15:54
16:19
16:59
19:09
Kraków, Czarnowiejska *
06:25
08:45
09:45
11:15
12:35
14:50
15:55
16:20
17:00
19:10
Kraków, Miast. Stud. AGH *
06:27
08:47
09:47
11:17
12:37
14:52
15:57
16:22
17:02
19:12
Kraków, Bronowice Wiadukt *
06:31
08:51
09:51
11:21
12:41
14:56
16:01
16:26
17:06
19:16
Kraków, Rondo Of. Katynia *
06:32
08:52
09:52
11:22
12:42
14:57
16:02
16:27
17:07
19:17
Chrzanów, Dw. ZK KM *
07:16
09:36
10:36
12:06
13:26
15:41
16:46
17:11
17:51
20:01
Chrzanów, Śródmieście *
07:17
09:37
10:37
12:07
13:27
15:42
16:47
17:12
17:52
20:02
Chrzanów, ZUS *
07:19
09:39
10:39
12:09
13:29
15:44
16:49
17:14
17:54
20:04
Libiąż, Orzeł (Oświęcimska) *
07:28
09:48
10:48
12:18
13:38
15:53
16:58
17:23
18:03
20:13
Libiąż, UMiG *
07:30
09:50
10:50
12:20
13:40
15:55
17:00
17:25
18:05
20:15
Libiąż, Kościół *
07:31
09:51
10:51
12:21
13:41
15:56
17:01
17:26
18:06
20:16
Oświęcim, Dw. PKP *
07:43
10:03
11:03
12:33
13:53
16:08
17:13
17:38
18:18
20:28
Oświęcim, Muz. Auschwitz
07:45
10:05
11:05
12:35
13:55
16:10
17:15
17:40
18:20
20:30
Zobacz również kursy z Oświęcimia do Krakowa
(przez Libiąż i Chrzanów) - tutaj
LEGENDA: b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach: 24.XII i 31.XII, J - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, Ł - nie kursuje w Wielką Sobotę i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych.
UWAGA: Podane godziny przyjazdu i odjazdu na przystankach pośrednich i końcowych mogą ulec zmianie ze względu na warunki panujące na trasie. * - Przystanki pośrednie są przystankami na żądanie.
Rozkład jazdy ważny w okresie pandemii. Ważny do odwołania.
© Adam Lis 2012-2021
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego