Krakow - Oswiecim - lajkonikbus_pl_2021

Przejdź do treści

Menu główne:

rozkłady
Kursy z Krakowa do Oświęcimia (przez Chrzanów i Libiąż)
Przystanki \ Dni kursowania
1-7
b
5,6,7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b
5,6,7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b,n
1-7
b,n
Odjazdy górna, płyta st. nr:
G1
G1
G1
G3
G4
G6
G4
G6
G1
G1
G6G1
Kraków, MDA,ul.Bosacka 18
06:20
08:05
08:4009:40
11:10
12:00
12:30
13:30
14:45
16:15
16:5519:05
Kraków, Plac Inwalidów *
06:24
08:09
08:44
09:44
11:14
12:04
12:34
13:34
14:49
16:19
16:59
19:09
Kraków, Czarnowiejska *
06:25
08:10
08:45
09:45
11:15
12:05
12:35
13:35
14:50
16:20
17:00
19:10
Kraków, Miast. Stud. AGH *
06:27
08:12
08:47
09:47
11:17
12:07
12:37
13:37
14:52
16:22
17:02
19:12
Kraków, Bronowice Wiadukt *
06:31
08:16
08:51
09:51
11:21
12:11
12:41
13:41
14:56
16:26
17:06
19:16
Kraków, Rondo Of. Katynia *
06:32
08:17
08:52
09:52
11:22
12:12
12:42
13:42
14:57
16:27
17:07
19:17
Chrzanów, Dw. ZK KM *
07:16
09:01
09:36
10:36
12:06
12:66
13:26
14:26
15:41
17:11
17:51
20:01
Chrzanów, Śródmieście *
07:17
09:02
09:37
10:37
12:07
12:57
13:27
14:27
15:42
17:12
17:52
20:02
Chrzanów, ZUS *
07:19
09:04
09:39
10:39
12:09
12:59
13:29
14:29
15:44
17:14
17:54
20:04
Libiąż, Orzeł (Oświęcimska) *
07:28
09:13
09:48
10:48
12:18
13:08
13:38
14:38
15:53
17:23
18:03
20:13
Libiąż, UMiG *
07:30
09:15
09:50
10:50
12:20
13:10
13:40
14:40
15:55
17:25
18:05
20:15
Libiąż, Kościół *
07:31
09:16
09:51
10:51
12:21
13:11
13:41
14:41
15:56
17:26
18:06
20:16
Oświęcim, Dw. PKP *
07:43
09:28
10:03
11:03
12:33
13:23
13:53
14:53
16:08
17:38
18:18
20:28
Oświęcim, Muz. Auschwitz
07:45
09:30
10:05
11:05
12:35
12:25
13:55
14:55
16:10
17:40
18:20
20:30
Zobacz również kursy z Oświęcimia do Krakowa
(przez Libiąż i Chrzanów) - tutaj
LEGENDA: b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach: 24.XII i 31.XII, J - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, Ł - nie kursuje w Wielką Sobotę i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. 1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli, 5,6,7 - kursuje w piątki, soboty i niedziele, UWAGA: Podane godziny przyjazdu i odjazdu na przystankach pośrednich i końcowych mogą ulec zmianie ze względu na warunki panujące na trasie. * - Przystanki pośrednie są przystankami na żądanie.
Rozkład jazdy ważny w okresie pandemii. Ważny od 01-12.2021 r. do odwołania.
© Adam Lis 2012-2021
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego