Oswiecim - Krakow od 1 lipca 2020 - lajkonikbus_pl

Przejdź do treści

Menu główne:

Rozkłady jazdy
Poniżej kursy w okresie pandemii.
Rozkład jazdy ważny w okresie pandemii od 01.07.2020 do odwołania
Kursy z Oświęcimia do Krakowa
(przez Libiąż i  Chrzanów)
Kursuje od poniedziałku do niedzieli - zgodnie z legendą.
Dni kursowania
ddbbJbJ
bbb,n
Oświęcim,Muz.Auschwitz
05:45
06:30
08:20
11:00
13:00
13:45
14:45
15:30
17:10
19:45
Oświęcim, Dworzec PKP*
05:47
06:32
08:22
11:02
13:02
13:45
14:47
15:32
17:12
19:47
Libiąż, Kościół*
05:58
06:43
08:33
11:13
13:13
13:58
14:58
15:43
17:23
19:58
Libiąż, UMiG*
05:59
06:44
08:34
11:14
13:14
13:59
14:59
15:44
17:24
19:59
Libiąż,Orzeł(Chrzanowska)*
06:01
06:46
08:36
11:16
13:16
14:01
15:01
15:46
17:26
20:01
Chrzanów, Ks.Skorupki *
06:10
06:55
08:45
11:25
13:25
14:10
15:10
15:55
17:35
20:10
Chrzanów, Dw. "ZKKM"*
06:12
06:57
08:47
11:27
13:27
14:12
15:12
15:57
17:37
20:12
Chrzanów, Śródmieście *
06:13
06:58
08:48
11:28
13:28
14:13
15:13
15:58
17:38
20:13
Kraków, Ron.Of Katynia*
06:58
07:43
09:33
12:13
14:13
14:58
15:58
16:43
18:23
20:58
Kraków,Bronowice Wiad.*
06:59
07:44
09:34
12:14
14:14
14:59
15:59
16:44
18:24
20:59
Kraków, Miast.Stud.AGH *
07:03
07:48
09:38
12:18
14:18
15:03
16:03
16:48
18:28
21:03
Kraków, Czarnowiejska *
07:05
07:50
09:40
12:20
14:20
15:05
16:05
16:50
18:30
21:05
Kraków, Plac Inwalidów *
07:06
07:51
09:41
12:21
14:21
15:06
16:06
16:51
18:31
21:06
Kraków,MDA, Bosacka 18
07:1007:5509:45
12:25
14:25
15:10
16:10
16:55
18:35
21:10
Zobacz również rozkład z Krakowa do Oświęcimia
(przez Chrzanów i Libiąż)

LEGENDA: d - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 XII i 26 XII. b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych  oraz w dniu 25.XII,  n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach: 24.XII i 31.XII, F - nie kursuje w dniach: 1.I i 2.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach:  25.XII i 26.XII, Ł - nie kursuje w Wielką Sobotę i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. UWAGA: Podane  godziny przyjazdu  i  odjazdu na przystankach pośrednich i końcowych mogą ulec zmianie ze względu na złe warunki na trasie. * - Przystanki pośrednie są przystankami na żądanie.
Rozkład jazdy ważny w okresie pandemii od 01.07.2020 do odwołania
© Adam Lis 2012-2020
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego