Kraków-Oświecim-bilety_miesieczne - lajkonikbus_pl_2021

Przejdź do treści

Menu główne:

cennik
Bilety miesięczne na trasie
Kraków-Oświęcim-Kraków

 Firma Lajkonik prowadzi sprzedaż biletów miesięcznych normalnych i ulgowych z ulgami ustawowymi na linii Kraków – Oświęcim - Kraków. Sprzedaż biletów miesięcznych z poszczególnych miejscowości do Krakowa i z powrotem prowadzona jest przez kasy biletowe umieszczone w hali budynku dworca MDA w Krakowie przy ul. Bosackiej 18 przez 7 dni tygodnia w godzinach 7:00 - 19:45. Bilety miesięczne na pozostałe relacje można nabyć w siedzibie Spółki poprzez pocztę e-mailową. Nasz adres biuro@lajkonikbus.pl.
 Aby dokonać zakupu tego biletu należy podać: imię i nazwisko osoby na którą ma być wystawiony, rodzaj biletu normalny czy ulgowy (rodzaj ulgi ustawowej), adres zamieszkania, odcinek na jaki bilet ma zostać wystawiony, miesiąc ważności biletu (bilety ważne są od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) oraz adres na jaki bilet ma zostać wysłany przesyłką poleconą priorytetową.
 Kwotę wartości biletu oraz wartości przesyłki poleconej wynoszącej 8,90 zł (zmiana ceny od 1 kwietnia 2019 r., w związku z podwyżką ceny za list polecony) należy wpłacić na nasze konto w Banku Spółdzielczym w Słomnikach o numerze 92 8614 0001 0020 0016 0977 0001. Po przesłaniu na naszą pocztę e-mailową potwierdzenia dokonania przelewu oraz w przypadku biletów miesięcznych ulgowych skanu dokumentu uprawniającego do ulgi bilet zostanie przekazany na wskazany adres. Po dniu piętnastego każdego miesiąca ze względów technicznych nie mamy możliwości wydrukowania biletu na ten miesiąc.

Cennik biletów miesięcznych ważny od 01-08-2018 r. - pobierz plik pdf tutaj
© Adam Lis 2012-2021
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego