Krakow-Oswiecim - Lajkonik Bus

Przejdź do treści
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024 r. do odwołania. Uwaga! 1 stycznia nie kursujemy!
Kursy z Krakowa do Oświęcimia (przez Chrzanów i Libiąż)
Przystanki \ Dni kursowania
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b,n
1-7
G,J
1-7
b,n
Odjazdy DOLNA PŁYTA,
stanowisko nr:
D10
D9
D10
D10
D10
D10
D10
D10
D10
Kraków, MDA, (Bosacka 18)
06:20
08:40
09:40
11:15
13:00
14:00
16:10
17:00
18:00
Kraków, Plac Inwalidów*
06:24
08:44
09:44
11:19
13:04
14:04
16:14
17:04
18:04
Kraków, Czarnowiejska*
06:25
08:45
09:45
11:20
13:05
14:05
16:15
17:05
18:05
Kraków, Miast.Stud.AGH*
06:27
08:47
09:47
11:22
13:07
14:07
16:17
17:07
18:07
Kraków, Bronowice Wiadukt*
06:31
08:51
09:51
11:26
13:11
14:11
16:21
17:11
18:11
Kraków, Rondo Of. Katynia*
06:32
08:52
09:52
11:27
13:12
14:12
16:22
17:12
18:12
Chrzanów, Dw. ZK KM*
07:16
09:36
10:36
12:11
13:56
14:56
17:06
17:56
18:56
Chrzanów, Śródmieście*
07:17
09:37
10:37
12:12
13:57
14:57
17:07
17:57
18:57
Chrzanów, ZUS*
07:19
09:39
10:39
12:14
13:59
14:59
17:09
17:59
18:59
Libiąż, Orzeł(Oświęcimska)*
07:27
09:47
10:47
12:22
14:07
15:07
17:17
18:07
19:07
Libiąż, UMiG*
07:29
09:49
10:49
12:24
14:09
15:09
17:19
18:09
19:09
Libiąż, Kościół*
07:30
09:50
10:50
12:25
14:10
15:10
17:20
18:10
19:10
Oświęcim, Dw. PKP*
07:41
10:01
11:01
12:36
14:21
15:21
17:31
18:21
19:21
Oświęcim, Muzeum I*
07:44
10:04
11:04
12:39
14:24
15:24
17:34
18:24
19:24
Oświęcim, Muz. Auschwitz
07:45
10:05
11:05
12:40
14:25
15:25
17:35
18:25
19:25
Zobacz również kursy z Oświęcimia do Krakowa (przez Libiąż i Chrzanów) - tutaj
LEGENDA: b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII; d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 XII i 26.XII; n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 XII i 31.XII; G - kursuje od 1.III do 30.IX; J - nie kursuje w Wielką Sobotę i Wielką Niedzielę. 1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli, UWAGA: Podane godziny przyjazdu i odjazdu na przystankach pośrednich i końcowych mogą ulec zmianie ze względu na warunki panujące na trasie. * - Przystanki pośrednie są przystankami na żądanie. Podane godziny mogą ulec zmianie ze względu na warunki panujące na trasie. Więcej na stronie www.lajkonikbus.pl.
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024 r. do odwołania.
© Adam Lis 2012-2024
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści