Oswiecim-Krakow - Lajkonik Bus

Przejdź do treści
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024 r. do odwołania. Uwaga! 1 stycznia nie kursujemy!
Uwaga zmiana przystanku początkowego z Muzeum Auschwitz,
ul. Więźniów Oświęcimia -
więcej informacji
Dni kursowania
1-7
d
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b
1-7
b,n
1-7
G,J

Oświęcim, Muz.Auschwitz
x
08:30
11:30
12:30
13:45
15:30
16:30
18:15
19:15
Oświęcim, Muzeum PKS *
06:00
08:31
11:31
12:31
13:46
15:31
16:31
18:16
19:16
Oświęcim, Dworzec PKP *
06:02
08:33
11:33
12:33
13:48
15:33
16:33
18:18
19:18
Libiąż, Kościół *
06:13
08:44
11:44
12:44
13:59
15:44
16:44
18:29
19:29
Libiąż, UMiG *
06:14
08:45
11:45
12:45
14:00
15:45
16:45
18:30
19:30
Libiąż, Orzeł *
06:16
08:47
11:47
12:47
14:02
15:47
16:47
18:32
19:32
Chrzanów, Ks.Skorupki *
06:25
08:56
11:56
12:56
14:11
15:56
16:56
18:41
19:41
Chrzanów, Dw. "ZKKM" *
06:27
08:58
11:58
12:58
14:13
15:58
16:58
18:43
19:43
Chrzanów, Śródmieście *
06:28
08:59
11:59
12:59
14:14
15:59
16:59
18:44
19:44
Kraków, Ron.Of Katynia *
07:12
09:43
12:43
13:43
14:58
16:43
17:43
19:28
20:28
Kraków, Bronowice Wiad. *
07:13
09:44
12:44
13:44
14:59
16:44
17:44
19:29
20:29
Kraków, Miast.Stud.AGH *
07:17
09:48
12:48
13:48
15:03
16:48
17:48
19:33
20:33
Kraków, Czarnowiejska *
07:19
09:50
12:50
13:50
15:05
16:50
17:50
19:35
20:35
Kraków, Plac Inwalidów *
07:20
09:51
12:51
13:51
15:06
16:51
17:51
19:36
20:36
Kraków, MDA, Bosacka 18
07:24
09:55
12:55
13:55
15:10
16:55
17:55
19:40
20:40
Zobacz również rozkład z Krakowa do Oświęcimia (przez Chrzanów i Libiąż) - tutaj
LEGENDA: b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII; d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 XII i 26.XII; n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 XII i 31.XII; G - kursuje od 1.III do 30.IX; J - nie kursuje w Wielką Sobotę i Wielką Niedzielę. 1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli, UWAGA: Podane godziny przyjazdu i odjazdu na  przystankach pośrednich  i końcowych mogą ulec zmianie ze względu na warunki panujące na trasie. * - Przystanki pośrednie są przystankami na żądanie. Podane godziny mogą ulec zmianie ze względu na warunki panujące na trasie. Więcej na stronie www.lajkonikbus.pl.
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024 r. do odwołania.
© Adam Lis 2012-2024
LAJKONIK Bus
Wróć do spisu treści